Spotkanie Wielkanocne 2010r.

Image

Image

Spotkanie swoją obecnością zaszczycili:  Dyrektor Katolickiej Rozgłośni „ Radio Głos” ks. Prałat Ireneusz Smagliński,  Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Adam Kaszowicz, Zastępca Burmistrza Pan Tadeusz Błędzki, Sekretarz Gminy Pani Jolanta Ligmanowska, Dyrektor  Zespołu Szkół Nr 1 w Pelplinie Pani Lucyna Bielińska oraz Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pelplinie Pani Maria Pańczyk.

Image

Image

Na spotkanie jak co roku przybyły zaproszone samotne osoby z terenu miasta i gminy Pelplin. Uczestników spotkania przywitał Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Andrzej Stanuch oraz Dyrektor Caritas Diecezji Pelplińskiej ks. Gerard Jakubiak. Od początku, spotkaniu towarzyszył dziecięcy chór z Jabłowa pod batutą ks. Gerarda Jakubiaka. Wesołym śpiewom nie było końca. Zaproszeni goście zasiedli przy zastawionych stołach, na których królował przede wszystkim żurek z jajkiem i baba wielkanocna. Po raz pierwszy uczestnicy spotkania wzięli udział w bardzo sympatycznym i wesołym konkursie muzycznym, który dostarczył wiele śmiechu. Oczywiście nie obyło się bez drobnych upominków dla wszystkich zebranych osób.

Image

Image

 Spotkanie sfinansowane zostało, z funduszu Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, przy Burmistrzu Miasta i Gminy w Pelplinie. Do spotkania niebawem…